Home / دسته‌بندی نشده / آغاز تطبیق ورکشاپ ارتقای ظرفیت کارمندان اناث وزارت معارف

آغاز تطبیق ورکشاپ ارتقای ظرفیت کارمندان اناث وزارت معارف

img_6846

پروژه ورکشاپ ارتقای ظرفیت کارمندان اناث وزارت معارف که از طریق کمیسیون ملی یونسکو و آیسیسکو به سازمان یونسکو پیشنهاد شده بود، امروز شنبه مورخ 27/9/1395 با حضور دکتر اسدالله محقق جهانی معین نصاب تعلیمی و سرپرست وزارت معارف، محترم محمد شاکر حبیب یار سکرترجنرال کمیسیون ملی یونسکو و آیسیسکو و رئیس موسسه خدماتی و مشورتی تنویر رسما آغاز گردید.

در آغاز پروگرام محترم محمد شاکر حبیب یار ضمن خوش آمد گویی به اشتراک کننده ها، از دستآورد های عمده یک سال اخیر کمیسیون ملی یونسکو در زمینه های مختلف یاد آورد شد. وی در ادامه افزود:” یکی از دست آوردهای کمیسیون ملی یونسکو و آیسیسکوی افغانستان منظوری و تائید پروژه تحت عنوان ( ارتقای ظرفیت کارمندان اناث وزارت معارف ) می باشد که امروز شاهد افتتاح و تطبیق آن هستیم.”

img_6877

وی از اشتراک کننده گان خواست تا از این فرصت طلایی استفاده اعظمی نموده و در قبال برنامه بی توجه نباشند و بصورت جدی، مهارت های نوین را از استادان متخصص در زمینه بیاموزند.

متعاقباً محترم دکتر اسدالله محقق جهانی بیان نمود:” رهبری وزارت معارف جمهوری اسلامی افغانستان همواره تلاش ورزیده تا چالشهای اساسی و بنیادی که سد راه ترقی و پیشرفت بهتر این وزارت گردیده است، قدم های عملی را بردارد. ما به منظور رسیدن به اهداف هزاره سوم ملل متحد و اهداف انکشاف پایدار تا پایان سال 2030 میلادی به اجرای آن متعهد هستیم. رهبری وزارت معارف باورمند است، با وجود مشکلات عمده به علت فقدان پرسونل متخصص، مجرب و عدم آشنایی با میتود های نوین مدیریتی؛ اما در سال های گذشته به پیشرفت های چشمگیری دست یافته ایم.”

این پروژه به ارزش 20 هزار دالر امریکای به مدت 15 روز کاری برای کارمندان اناث وزارت معارف توسط موسسه ( Headway Tanweer Management Consultancy) با هماهنگی و نظارت کمیسیون ملی یونسکو و آیسیسکو در راستای مدیریت، اداره، نظارت و ارزیابی اجرا خواهند گردید.

img_6868 img_6855

حیات الله مهریار

About admin

Check Also

بامیان ثبت شهر خلاق ها

منتشر شده به تاریخ: بعد از انتخاب شدن بامیان به عنوان پایتخت فرهنگی سارک و …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *